Rreth Nesh

ERALD FURNITURE

EKSPERIENCE 25 VJECARE NE FUSHEN E MOBILERISE

Mobileri “Erald” ka filluar aktivitetin e saj 25 vite më parë në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri dhe materialeve ndihmëse. Në fillim Kompania zotëronte 2000 m2 ambiente prodhimi dhe 10 punonjës. Sot në vitin 2015 Kompania zotëron një hapësirë të përgjithshme prej 15.000 m2, nga te cilat 5.500 m2 janë ndërtesa për prodhimin e mobiljeve dhe 1.500 m2 ekspozitë, 45 punëtorë, ku midis tyre, specialist të cilët mbartin kualifikime e kompetenca profesionale të padiskutueshme. Kompania sot disponon kapacitete prodhuese dhe specialistë e një staf drejtues të kualifikuar. Ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh si kolltukë, poltrona, karrike, tavolina, stola, mobilje për zyra e shkolla, dhoma gjumi të modeleve dhe materialeve të ndryshme.
Mobileri “Erald” sh.p.k realizon prodhimin në bazë të kërkesës, e cila vjen nga partnerët tanë në Shqipëri, Kosovë, Mal i Zi, Greqi, Gjermani, Belgjikë dhe Angli.
Misioni ynë është zgjerimi i tregut si dhe plotësimi i kërkesave të tregut me çdo lloj artikulli të mobilimit dhe për cdo lloj hapësire.

PRODUKTE UNIKE
0 +
VITE EKSPERIENCE
0
PUNONJES
0 +
KLIENTE TE KENAQUR
0 k+
OUR MISSION

WE ARE TURSTED BY OVER 15,000 CUSTOMERS

Torquent mattis iste nisl rerum, placerat do wisi. Interdum diamlorem sociis, mollitia eaque perspiciatis, esee nascetur felis. Iste vestibulum dignissim. Justo convallis tristique pariatur cupiditate commodo tempus, ultricies quibusdam dis, vehicula, cras deserunt quo, inceptos do, pede! Quas hendrerit. Malesuada, modi, aute fugit,

Ipsa nobis hic magna a natoque sagittis arcu laborum scelerisque Molestiae eum, aptent.

FREE SHIPPING

On orders over $100

SPECIAL GIFT CARD

The perfect gift idea

RETURN/EXCHANGE

Free return within 3 days

SUPPORT 24 / 7

Customer support

X